Dizinlere site eklerken

Merhaba arkadaşlar bu makalemde dizinlere nasıl site ekleyeceğimizi anlatacağım.

Evet arkadaşlar hepimiz hemen hemen aynı hatayı yapıyoruz googlede çıkmak istediğimiz kelimeleri açıklama bölümüne yaz başlığada dolu tag yaz ekle. Ekle’de bu eklendiğin sitenin onaylanma yüzdesi kaç ?

Cevab =  Eğer dizin sahibi kaliteli bir dizin oluşturmaya çalışıyorsa sitenizin onaylanma şansı  %1 (oda yanlışlıkla onaylama)

Bu bi makaleden ziyade dert yanmadır. Hergün dizin siteme  50 küsür link ekleniyor ve her gun anca  10 site onay alıyor. Böyle hatalar yapmayalım kuru kalabalık yapmayalım amelelik yapmayalım . Eğer bir işi yapıyorsanız ya TAM yapın yada HİÇ yapmayın.

Şimdi site eklerken uylacak kurallar.

Site başlığı : Max 2 kelimeden oluşsun

Örnek : Dizin Sitesi

Site Açıklaması :  Max 3 cümleden oluşssun ve kesinlikle googlede çıkmak istediğiniz kelimeler değil sitenizi tanımlayın burada.

Örnek : Türkçe kategorilendirilmiş ücretsiz ve karşılıksız web dizinidir ve sitelerinizin alt sayfalarını ekleyereketesite ekleme yapabilirsiniz. Sitenizi Xotesi.net’e ekleyerek çok büyük hitler elde edebilirsiniz.

Kategori Seçimi :  Evet arkadaşlar en önemli etkenlerden biride budur. Sitenizi kesinlikle en uygun kategoriye kayıt ediniz 30 sn uzun sürsün sorun değil ama eğer doğru kategoriye eklerseniz size çok faydası olacaktır.
Ve dizinlere sırf backlink gözü ile bakmayalım.
Dizinlere site eklerken ?

Link belirterek alıntı yapabilirsiniz.

“Dizinlere site eklerken” üzerine 8 yorum

  1. Düşüncen çok güzel başarabilirsen webmasterlara on numara bir dizin sitesi hediye etmiş olursun ama başarıya ulaşman çok zor. Neden diyecek olursan, birde o dizine site ekleyecek kullanıcının gözünden olaya bak.

    O kadar dizin sitesi dururken neden OLUŞTURULMAYA ÇALIŞILAN kaliteli dizine, site eklemek için o kadar uğraşasın?

    Hadi uğraştın ekledin diyelim henüz kaliteli olmamış, googleda çıkmak istediğin keywordleri kullanamadığın dizin sitesinden sana ne kadar yarar gelir?

    Umarım bu yorumdan sonra beni yanlış anlamazsın dizinini daha iyi hale getirmek için bir beyin fırtınası olarak düşün.

    İyi akşamlar…

  2. Siteyi nerden ekleyeceğimi bulamamış olmak benim yetersizliğim olabilsede siteniz çok güzel ve daha iyilerine inş.Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir