Php Fonksiyon yazalım

Merhaba arkadaşlar bu konuda Fonksiyon yazmayı yani fonskiyonlarla değişken göndermeyi göstereceğim , bütün forumlarda 3*4 gibi basit terimler var bir insan fonk yazabiliyorsa saten bu bilgi onun işine yaramayacaktır biz direk fonksiyon ile mysql’e veri kayıt edelim.

Öncelikle iyi anlamanız için her detayı anlatacağım  o yüzden takıldığınız bir yer olursa çekinmeden yorum kısmına yazabilirsiniz.

Benim işim oyun siteleri ile olduğu için direk oyunekleme fonskiyonu yazacağım, öncelikle oyunekle.php sayfası ve kutuphane.php sayfası oluşturalım

Oyunekle.php sayfası

kutuphane.php yi yazıyoruz

Evet arkadaşlar öncelikle burada oyunekle.php den mysql’e eklenecek değerlerimizi aldık sonra bunu oyunekle(); fonksiyonu ule kutuphane.php ‘deki oyunekle(); fonskiyonuna gönderdik ve orada mysql’e verileri kayıt ettirdik umarım faydalı olmuştur. Anlamadığınız yeri yorum özelliği ile sorabilirsiniz.

“Php Fonksiyon yazalım” üzerine 9 yorum

  1. hocam elinize sağlık güzel anlatım ama size bişey soracaktım bu kod kısmı farklı oluyor yazıda onu nasıl yapıyoruz sizn yazınızdaki kodların yazılı olduğu yeri soruyorum nasıl yapıyorsunuz acaba .

  2. merhaba aycan bey sitenizi uzun zamandır takip ediyorum size bir sorum olacak php ile alakalı ama konun dısında

    diyelimki makale sitesi yaptık ekleyebiliyoruz falan silmedede sorun yok ama güncelleme yapacaz ve makaleyi yazdığımız yer büyük bir metin içeriyor

    form larda bunu tex alanına cekemeyeceğimize göre veritabanından texara ya cekmemiz lazım ama ben bunu başaramadım mesela veritabanından bir veriyi çekip değişkene atıyorum sonra value değeri ile tex alanına koyabiliyorum bunu ama texara da value işlemiyor makaleyi gösteremiyorum nasıl yapmam gerekiyor ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir