Tost Siteler

Bu sayfaya biraz daha önem vermek gerektiğini düşünerek sevdiğim arkadaşların bloglarını tanıtacağım.

Ömür AKGÜN

Ahh Ömür ahh ömürümü yedin… Eskiden Plesk panel kullanırken günde 2 sunucu değiştiğimizi ve bütün configleri elle ayarlattığını hatırlarım. En eskilerden kalan ve gerçek hayatda da çoğu şeyi paylaştığım benim için çok ama çok değerli kardeşim… İyiki varsın!

Blog : Ömür Akgün

OnurSQL

Onurla 2 sene oldu tanışalı ben php öğrenmeye çalışırken baya bi çilemi çekti gerçekten tanıdığım kadarıyla insanları geri çevirmeyen ve yardım eden nadir insanlardan biri ayrıca php dehası : )

Blog: Onur.org

Pullus (E.Keskin)

O abim o herşeyim o artık evli bir insan o php coder  o css coder o bana her türlü konuda yardım eden bir şahsiyet. O olmasaydı bu seviyeye gelmem biraz uzun sürebilirdi belkide gelemezdim. Herşey için teşekkür ettim abim : )

Blog: E.Keskin

darXis

Okan abim ile zonede tanıştık hatta 2007 ocak 1 de desem yeridir. Her ne konuda olursa olsun sorularıma ve sorunlarıma yanıtsız kalmadığı için ve bir kısımda olsa kendi bilgilerini benimle paylaştığı için benim için çok kıymetli insanlar arasından birisidir.

Blog: Yildirim.Net

Erdem Akçay

Az kahrımı çekmeyen bazı zamanlarda 1-1.5 saat kafasını ağrıttığım , seo üzerine bol bol konuştuğum ve eğer seo namına birşey öğrenmişsem bana öğreten şahsiyettir. İyiki varsın.

Site : Erdem Akçay

Onur SELEK

Onur ile yanılmıyorsam 2007  başlarında tanışmıştık. Onur zone’de moderatördü ben ise onaylı hosting satıcısı , bir host işi için gelmişti ve hiç host almamıştı benden 🙂 2007’den bu yana da muhabbetimiz hiç kesilmedi. İyiki varsın!

İbrahim DAĞLI

İbrahim ile yani sayın (id) ile 2007 de tanıştık, zone’de mod du sonra üni kazandı git gide kilo aldı (benim gibi). Php konusunda çok sağlam ve selam verip kaçmayı seven çok muhterem bir insan : )

Beyazıt Kölemen

Bazı olaylardan dolayı bildiğim/gördüğüm kadarıyla “on numara bir insan”

Site : http://beyazitkolemen.com/

Özcan Günay

Abimdir, canımdır herşeyimdir. Tanışmamız ben bu işlere başlamadan önceydi o zamanlar Photoshop uzmanıydı.. O zamanlar Aycan Ps öğren kendini geliştir derdi, bende tamam abi ps neki 1 günlük iş derdim :))

Site : https://twitter.com/ozcangunay

 

Css, Javascript ninja

Site : http://www.azizarslan.com/

 

Site: furkan demirci

“Tost Siteler” üzerine 18 yorum

  1. Bu bölümün ismi de sitenizin geneli de çok hoşuma gitti gerçekten.Kutluyorum sizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir