jQuery Jump menü eklentisi 6 katmanlı

Merhaba arkadaşlar hemen hemen 5 aydır eklenti yazmıyordum ve bu suskunluğu müdür’ümün isteği üzerine bozdum ve jump menü eklentisi yazdım. İlk başlarda sınırsız alt menu eklemeyi düşünüyordum ama o zaman sizlere yük bineceğini düşünerek 6 katmanlı yaptım.  Ama jQuery ile uğraşanlar bu 6 katmanı istediği kadar çıkarabilir.

10 ay öncesinde bir arkadaşın isteği üzerine amatör bir jump menü yazmıştım bu onun biraz daha bana göre prof hali.  Öncelikle 5 aydır performanslı bir şekilde jquery yazmadığımı bildirmek isterdim. Kodlarda hatam veya mantık hatam varsa bunu bildirirseniz çok sevinirim.

Ön izleme

Kullanımı

Kullanımı çok basit arkadaşlar sadece jquery eklentisini çağırırken select’lerin isimlerini yazıyorsunuz ve bitiyor.

Js Kodları

Html kodları

Php Kodları

 

 

Php kodları çok kalabalık görüküyor ama hiçde öyle değil. Sadece bir sql sorguluk bir durum ama ben veri tabanına bağlanmak istemediğim için böyle yaptım.

“jQuery Jump menü eklentisi 6 katmanlı” üzerine 8 yorum

  1. Süperde bunun sadece HTML üzerinden güncelleyebileceğimiz versiyonu yada ASP versiyonunu yapma şansın var mı?

  2. merhabalar ben bunu verı tabanından menu tablosundakı menu_ad altmenu tablosundaki almenu_ad ve enaltmenu tablosundaki enaltmenu_ad ları çağıracam menu secığımde alt menu secınız dıyecek alt menuyu sectıgımde enalt menu sec dıyecek seklınde verı cekten anlmadım ben jum menu yapıyorum ama reguist lerle cekıyorum verılerı sızın kı sayfa yenılenmıyor bu daha mantıklı werı tabanından cekcek sekılde nasıl aypabılrım maıll atarsanız cok sevenırım burdadayazarsanız ıyı olur ıyı calsımlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir